Latviski  |  English


 

Aizmirsi paroli? Reģistrēties! »PALLADIUM RĪGA [4]

FESTIVĀLS VAI KONCERTS? [6]

POSITIVUS FESTIVĀLS 2011 [22]

ATZīTAIS PIANISTS UN KOMPONISTS LUDOVIKO EINAUDI UZSTāSIES TALLINā
1-3 

pedroazevedo 13-Feb-2017 00:11
LABAS ZIŅAS; Vai jūs meklējat finanšu atbalsta? Nepieciešams steidzami aizdevumu, lai samaksātu Jūsu rēķinus vai parādu? Šī ir iespēja jūs meklējat. Mēs piedāvājam visu Veidu aizdevumi, piemēram, uzņēmuma aizdevumiem, auto aizdevumi, riska Capital, mājokļu kredīti, studentu kredīti vai aizdevumu pēc jūsu izvēles 2% Procentu likme. Ieinteresētās personas should sazināties ar mums ar šo e-pastu Adrese: pedroazevedo532@gmail.com

paulmorgan 16-Jan-2017 15:29
Vai jums ir nepieciešams ātri kredītu ar relatīvi zemu procentu likmi, kā zema kā 3%? JA JĀ sazināties ar mums, lai saņemtu sīkāku informāciju par visu aizdevuma veidu jums ir nepieciešams maijā. Mēs gaidām no Jums dzirdēt, cik ātri vien iespējams EMAIL ASV tagad: paulmorgan587@gmail.com Paul Morgan Loan Firm PLC.

HENRIETTA FERNANDO 10-Dec-2016 10:24
Sveiki, Tas ir, lai informētu plašu sabiedrību, ka misis Henrietta Fernando, cienījama privātu aizdevumu aizdevējs ir atvērusi finanšu iespēju visiem, kam vajadzīga nekādu finansiālu palīdzību. Vai jums ir nepieciešams steidzami aizdevumu, lai notīrītu savu parādu vai jums ir nepieciešama kapitāla aizdevumu, lai uzlabotu savu biznesu? Vai jums ir pagriezts pa bankām un citām finanšu iestādēm? Redzēt ne tālāk, jo mēs esam šeit, lai visiem jūsu finanšu problēmas. Mēs piedāvājam ātru un uzticamu saņēmējvalstīm aizdevumus starp € 5000 un € 50.000.000 ar zemu procentu likmi 2%, cilvēkiem, uzņēmumiem un sabiedrībai skaidru un saprotamu noteikumiem un nosacījumiem, kas perfekti atbilstu jums. Nav kredīta pārbaude nepieciešama, 100% garantēta. Rakstiet mums piemērot tagad: (henriettafernandoloanfirm@gmail.com)


1-3 


Vārds


Komentārs 
  Koncerts Laiks Norises vieta Biļetes
BASTILLE » 04. Mar (2017) Arēna Rīga » info »
POSITIVUS FESTIVAL 2017 » 14. Jul (2017) Salacgrīva, Zvejnieku Parks info »